Infolinia 609-393-223

Zapraszamy do naszego Gospodarstwa Agroturystycznego KLIMKOWA OSADA położonego w Cichej Górze w spokojnej wsi pośród lasów i łąk.

Naszą ofertę kierujemy do waszych dzieci. Najamłodszym zapewniamy niezapomniane chwile połączone z rozrywką, edukacją i sportem.

Naszą główną atrakcją jest niewątpliwie duży wigwam służący nie tylko do zabaw, tańca i hulańca ale także biesiadowanie przy ognisku, pieczenie kiełbasek.

Dzieci zwiedzają gospodarstwo, w którym zapoznają się z podstawami produkcji zwierzęcej i roślinnej. Poznają zwierzęta z naszego gospodarstwa (owieczki, koniki, krówki, świnki). Gospodarstwo preferuje uprawę chmielu.

 

Jednodniowy pobyt w gospodarstwie agroturystycznym trwa około czterech do pięciu godzin i przebiega następująco:

Grupa dzieci zaczyna od zwiedzania z przewodnikiem naszego gospodarstwa Rolno - Agroturystycznego. Zwiedzają  stajnię gdzie znajduje się 15 koni i sąsiadujące je krówki i świnki.

Następnie cała grupa udaje się do wigwamu gdzie rozpalane jest ognisko przy zabawnej muzyce. Na zewnątrz można rozegrać mecz piłki nożnej, unihokeja na trawie, wyścigi w workach, slalomy między pachołkami, hulaj hop itd. Duży plac zabaw przystosowany do różnych wygibasów, piaskownica, huśtawki.

 

Cennik:

- grupa do 25 osób (18 zł od dziecka)

- grupa od 25 osób (15 zł od dziecka)

- grupa powyżej 50 osób (12 zł od dziecka i w tym przejażdżka bryczką)

- grupa powyżej 100 osób (10 zł od dziecka i w tym przejażdżka bryczką)

 

Nauczyciele są zwolnieni z opłat! Poczęstunek, kawka i coś słodkiego!

Dodatkowe atrakcje za opłatą. Wszystkie zabawy toczone na placu zabaw organizowane we własnym zakresie.

Plac zabaw wykonany z drewna i wielka otwarta przestrzeń umożliwia wszelkiego rodzaju zabawy: unihokej na trawie, piłka nożna, siatkówka i wiele innych.

Dla chętnych możliwość przejażdżki quadami, małą i dużą bryczką zaprzężoną w kuce i duże konie.

Oferujemy własne wypieki, swojskie posiłki, spełniamy kulinarne zachcianki naszych najmłodszych. Specjalnością są klimkowe rogale z powidłami.

Możliwość zorganizowania pokazu wyplatania wyrobów z wikliny.